• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
PsikologTavsiyeEdiyorum.com
İzmir'de tavsiye edilen psikologlar
Üyelik Girişi
Site Haritası
İZMİR Psikolog Yrd.Doç.Dr. Hatice Topçu Ersoy
İZMİR Psikolog Yrd.Doç.Dr. Hatice Topçu Ersoy

Uzman Psikolog Yrd. Doçent Dr. Hatice TOPÇU ERSOY İzmir'de terapi ve danışmanlık vermektedir.

Uzman Psikolog Dr. Hatice TOPÇU ERSOY Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünde eğitim aldı. Yüksek Lisans (Master) ve Doktora öğrenimini de Ege Üniversitesi’nde tamamladı. Psikoterapi ve aile terapisi alanında pekçok eğitim aldı. Sağlık Bakanlığından, Psikolojinin Tıbbi Uygulamaları Yetki Belgesini aldı. 2004-2010 yılları arasında TC. Sağlık Bakanlığı İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesinde psikolog olarak görev yaptı. Sağlık kuruluşlarında kalite iç denetçiliği yaptı ve sağlık çalışanlarına etkili iletişim eğitimleri verdi. İzmir İl Sağlık Müdürlüğü İntiharı Önleme ve Krize Müdahale Birimi Sorumlusu ve Sürücü Davranışlarını Geliştirme Eğitimcisi olarak görev aldı. İzmir Adliyesinde Bilirkişi olarak görev aldı ve Denetimli Serbestlik Şubesinde Madde Bağımlılığı rehabilitasyon çalışmalarını yürüttü.

İngiltere'de eğitim aldı ve Londra'da mesleki çalışmalar yürüttü.

Uzman Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY, 2002 yılından bu yana, kurucusu olduğu PSİKOAKTİF TERAPİ MERKEZİ’nde bireysel terapi ve aile terapisi uygulamaktadır. Aynı zamanda Öğretim Üyesi olarak dersler vermektedir.

Uzman Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY, Psikiyatri Psikoloji ve Aile Terapisi Derneği (PSİAD) Kurucu Başkanıdır. IFTA International Family Therapy Association - Uluslararası Aile Terapisi Derneği üyesi, Türk Psikologlar Derneği üyesi ve Hasta Hakları Derneği Kurucu üyesidir. Aile Danışmanlığı, Psikolojik Testler, Çocuklarla Görüşme Teknikleri, Oyun Terapisi, Travma Çalışmaları, Psikolojik Danışmanlık ve Evlilik Terapisi Uygulamaları alanlarında sertifika programları düzenlemekte ve eğitimcilik görevini yürütmektedir. Evlilik ve aile içi iletişim, kurum içi etkili iletişim, stres yönetimi, öfke yönetimi vb. pek çok konuda eğitim ve seminerler vermektedir.


Uzman Psikolog Hatice Topçu Ersoy'un TV Yayınları ve Videoları için tıklayın


İletişim Bilgileri

Tel: 0 232 421 12 48
GSM: 0 542 739 36 33


Adres: Mimar Sinan Mah. 1404 Sokak No:3 D:4 Alsancak İZMİR

Web Sitesi:
 www.psikoaktif.com


Uzman Psikolog Yrd.Doç.Dr. Hatice TOPÇU ERSOY hakkında yazılan tüm yorum ve tavsiyelere ulaşmak için tıklayın


Uzman hakkında tavsiye yazmak için buraya tıklayın

  
12294 kez okundu

Yorumlar

İzmir’in en iyi psikolog evlilik terapisti     30/01/2021 19:40

Psikolog Hatice Topçu Ersoy hocam bize çok yardımcı oldu. Evlilik sorunlarımız geride kaldı. Kendisine teşekkür ve saygılarımla..
Meltem Caner

İzmir'de Psikolog     18/02/2018 00:50

Hatice Topçu Ersoy İzmir'de bulabileceğiniz çok iyi bir psikolog. Bana çok yardımcı oldu. Kızımı da götürdüm, kızım da terapi aldı. Biz çok memnunuz.
REZZAN C.

İzmir Psikolog arayanlara tavsiye     14/02/2018 19:50

Hatice Topçu Ersoy benim terapistim olduğu için çok şanslıyım, onunla birlikte birçok sorunumu aştım. çok iyi bir psikolog. izmirde psikolog arayanlara tavsiye ederim.
ayça

     09/02/2018 14:11

Psikolog Hatice Ersoy hanımdan terapi alıyorum. çok yardımcı oldu. kısa süre içinde sorunlarım hafifledi. Terapiye devam ediyorum. Bence İzmir'deki en iyi psikolog Hatice Ersoy, teşekkür ederim.
Selim Y.

İzmir psikolog tavsiyesi     29/11/2017 13:39

İzmir'de psikolog ararken bu siteden hatice hocama ulaştık.eşimle birlikte devam ettik terapiye evlilik sorunlarımızda çözüm için çok yardmcı oldu. Hatice topçu ersoy a sonsuz teşekkürler
Misafir -

     20/11/2017 21:18

Henüz terapi sürecinin başındayız. Buna rağmen bize güven verdi. Çok deneyimli olduğu için olumlu sonuç alacağımıza inanıyorum.
Misafir -