• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
PsikologTavsiyeEdiyorum.com
İzmir'de tavsiye edilen psikologlar
Üyelik Girişi
Site Haritası
İZMİR PSİKOLOG Tavsiyeler, Yorumlar, Randevu

İzmir'de Psikologlardan yardım almış kişilerin yorumlarını ve İzmir psikolog tavsiyelerini inceleyin, randevu alın.


İzmir Psikolog arama sıklığının fazla olduğu illerimizdendir. İzmir psikolog, İzmir'de psikolog arıyorum, İzmir'de psikolog, İzmir'de en iyi psikologlar, İzmir uzman psikolog aranma sıklığı çok fazladır. İzmir'deki psikologlar sitemizde tanıtılmaktadır.

En İyi Psikologlar İzmir listemizi inceleyiniz.

İZMİR Psikolog Yrd.Doç.Dr. Hatice Topçu Ersoy. İzmir'de Uzman Psikolog Yrd. Doçent Dr. Hatice TOPÇU ERSOY terapi ve danışmanlık vermektedir. Uzman Psikolog Dr. Hatice TOPÇU ERSOY Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünde eğitim aldı. Yüksek Lisans (Master) ve Doktora öğrenimini de Ege Üniversitesi’nde tamamladı. Psikoterapi ve aile terapisi alanında pekçok eğitim aldı. Sağlık Bakanlığından, Psikolojinin Tıbbi Uygulamaları Yetki Belgesini aldı. 2004-2010 yılları arasında TC. Sağlık Bakanlığı İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesinde psikolog olarak görev yaptı. Sağlık kuruluşlarında kalite iç denetçiliği yaptı ve sağlık çalışanlarına etkili iletişim eğitimleri verdi. İzmir İl Sağlık Müdürlüğü İntiharı Önleme ve Krize Müdahale Birimi Sorumlusu ve Sürücü Davranışlarını Geliştirme Eğitimcisi olarak görev aldı. İzmir Adliyesinde Bilirkişi olarak görev aldı ve Denetimli Serbestlik Şubesinde Madde Bağımlılığı rehabilitasyon çalışmalarını yürüttü.
Çocuk/Ergen/Yetişkin Psikoterapisti Psikolog Cansu Akçay, Psikoloji öğrenimini Ege Üniversitesinde tamamlamıştır. Bir yıl süreyle Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Kliniği Ruh Sağlığı A.B.D'da staj yapmıştır. İzmir'in en saygın özel okullarında, psikiyatri kliniğinde, rehabilitasyon ve danışmanlık merkezlerinde psikolog olarak görev yapmış ve seminerler düzenlemiştir. Aldığı çeşitli psikoterapi eğitimleri ve süpervizyon desteği, psikoterapi ve psikolojik danışmanlık alanında edindiği deneyimler ile meslekte 10 yılı geride bırakmıştır. Şu anda çocuk, ergen, yetişkin ve ailelere yönelik psikolojik danışmanlık hizmetlerini; Aile Danışmanlığı, EMDR Terapisi, Deneyimsel Oyun Terapisi, Çözüm Odaklı Terapi ve Sanat Terapisi yaklaşımı ve tekniklerini kullanarak yürütmektedir. Çocuklara Oyun Terapisi uygulamaktadır. Ergenlere ve yetişkinlere EMDR terapisi uygulamaktadır.


İzmir Alsancak'da Uzman Psikolog Birge Birgin danışanlarına terapi uygulamaktadır. Uzman Psikolog Birge Birgin, çok sayıda terapi eğitimi ve süpervizyonu almıştır. Psikoterapist Birge Birgin, birçok alanda eğitim ve seminerler vermektedir. Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümünde Lisans eğitimini almıştır. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans öğrenimini de Boğaziçi Üniversitesinde tamamlamıştır.
Psikoterapist / Psikolojik Danışman Zeynep ŞAHİN ALDIĞI EĞİTİMLER Ege Üniversitesi, İzmir, Türkiye, Rehberlik ve Danışmanlık Doktora Programı Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Ankara, Türkiye, Rehberlik ve Danışmanlık Tezli Yüksek Lisans Programı Kuzey Carolina Devlet Üniversitesi, Psikoloji Bölümü, Amerika Birleşik Devletleri Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul, Türkiye, Rehberlik ve Danışmanlık Lisans Programı ÇALIŞMA ALANLARI Bireysel Terapi ve Psikolojik Danışmanlık Çocuk, ergen ve yetişkin bireylere terapi ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Aile Terapisi ve Danışmanlığı Ailelere terapi ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. İzmir’in en başarılı ve prestijli özel okullarına psikolojik danışmanlık vermiştir.


İZMİR Psikolog Pınar Artukoğlu, Ege Üniversitesi Psikoloji mezunudur. Dokuz Eylül Üniversitesi Halk Sağlığı A.B.D 'de yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Psikoloji ve aile danışmanlığı alanında pekçok eğitim almıştır. Bilişsel davranışçı terapi uygulamaktadır. Çocuk, ergen, yetişkin ve çiftlerle çalışmaktadır.

İZMİR Psikolog/ Pedagog/ Aile Danışmanı/ EMDR Terapisti Raziye Özcan, İzmir Ege Üniversitesi Psikoloji mezunudur. Psikolojik desteğe ihtiyaç duyan yetişkin, çocuk, genç ve ailelere 17 yıldır profesyonel olarak danışmanlık ve terapi hizmeti vermektedir.
İlgili Aramalar:
İzmir Psikolog arama sıklığının fazla olduğu illerimizdendir. İzmir psikolog, İzmir'de psikolog arıyorum, İzmir'de psikolog, İzmir'de en iyi psikologlar, İzmir uzman psikolog aranma sıklığı çok fazladır. İzmir'deki psikologlar sitemizde tanıtılmaktadır.

En İyi Psikologlar İzmir listemizi inceleyiniz.
  
2662 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın