• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
PsikologTavsiyeEdiyorum.com
İzmir'de tavsiye edilen psikologlar
Üyelik Girişi
Site Haritası
İZMİR Psikolog / Pedagog Belkıs Abacı
İZMİR Psikolog Belkıs Abacı, İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Yüksek Lisansını Klinik Psikoloji alanında İstanbul Esenyurt Üniversitesinde yapmıştır. Çocuk, ergen ve yetişkinlere terapi ve çift - aile terapisi uygulamaktadır. Psikolojik testler yapmaktadır. Ebeveyn danışmanlığı ve anne- baba eğitimleri vermektedir.

 Belkıs ABACI için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Büşra Özdemir
 IP: 92.44.223.BF

20-02-2018 
 TavsiyeNo: 102197
Belkıs Abacı zorlandığım her alanda bana yardımcı olup, olaylara bakış açımı değiştirip, iyileştirip hayatımı kolaylaştırmıştır. Sadece bana değil birçok insana aynı şekilde yaklaşıp, hayatlarına güzel katkıda bulunmaktadır. Bu ise mesleğini sadece kazanç için kullanmayıp, nasıl benimsediğini ve hayat tarzı haline getirdiğini göstermektedir. Belkıs hanımla görüşen herkes şüphesiz Belkıs Hanımın katkılarını hissedecektir.
     Beğenin    

 Fahrunisa y.
 IP: 88.241.15.ZZL

16-02-2018 
 TavsiyeNo: 102112
Mesleki bilgisi ve çalışkanlığının yanısıra, işine ve danışanlarına duyduğu sevgi ile başarılı olduğunu düşünüyorum. Sadece meslek olarak danışanlarına değil, sosyal hayatında da insanlara karşı çok ilgili ve alakalı birisi. Özellikle çocuklarla kurduğu kuvvetli iletişim sayesinde zor çocuklarda bile olumlu sonuçlar alabiliyor. Kendisine danıştığım biridir. Başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    

 Nergiz
 IP: 176.41.30.YD

15-02-2018 
 TavsiyeNo: 102073
Mesleki yönden çok güvendiğim, güler yüzüyle karşı tarafa samimiyetini ve sıcaklığını hissettiren ve bu özellikleriyle karşısındaki kişiyle iletişimi çok kuvvetli . Çocuklara karşı tutumu ve aileye çocuk ile ilgili ulaşma konusunda çok başarılı. Çalıştığı alanı benimsemiş, sorumluluklarını bilen ve elinden gelenin fazlasını yapmak için çabalayan bir psikolog. Sürekli kendini geliştirmeye yönelmiş ve bilgisini kullanmayı çok iyi bilen bir psikologtur..
     1 Beğeni    

 Hacer Esra
 IP: 178.244.102.ZCB

14-02-2018 
 TavsiyeNo: 102065
Bu meslek icin bicilmis kaftan oldugunu dusundugum Belkıs Hanim danisanlarina samimiyetle yaklasmakta, onlar icin her turlu yardimda bulunmaktadir. Tüm bu yardımlari bilimsel calısmalarin suzgecinden gecirerek yapan Belkis Abaci'nin hic tereddut etmeden gidebileceginiz bir psikolog oldugunu soyleyebilirim. Samimiyeti, guler yuzu, içten hali ile konustugunuz zaman size yakinligini hissettirecek Belkis Hanim'in size bircok noktada yardimci olabilecigine inanip, hic tereddut etmeden kendisine danisabilirsiniz :)
     1 Beğeni    

 Tuba S.
 IP: 176.54.89.YCB

14-02-2018 
 TavsiyeNo: 102064
Belkis Hanim benim universiteden beri en yakin arkadasimdir. Sosyal hayatinda oldukca ozverili, ince dusunceli, guvenilir, yardimsever, ayrintilara onem veren ve dikkat eden ayrica guzel bir dinleyici ve yolgosterici bir kisilige sahiptir. Sosyal hayatinda gosterdigi bu titizligi mesleki hayatinda da gosterdiginden eminim. Uzmanlik alani dogrultusunda hem katilimci, hem de konusmaci olarak katildigi egitim ve seminerler meslegine verdigi onemi ve emegi gosteren unsurlardir. Gonul rahatligi ile danismanligindan faydalanabilirsiniz.
     2 Beğeni    

 Zeynep çrk
 IP: 151.135.164.DC

14-02-2018 
 TavsiyeNo: 102060
Belkıs hanım kızımızın sıkıntılı dönemlerinde yol göstericimiz oldu. 2 yaş sendromunda elimiz kolumuz bağlıyken yolumuzu aydınlatan ileri görüşlü, sevecen , içten tavrıyla hem kızımızı hemde bizi zor zamanımızda rahatlattı. Çocuklara olan yaklaşımı , önerileri , alternatif çözümleri uzman bakış açısı , doğru ve yanlışlarımızı görmemizi sağladı . Anne ve baba olarak yapmamız gerekenleri incelikle sabırla anlattı . Onun gibi donanımlı birinin hayatımızda olması bizim için çok büyük bir şans . Belkıs hanımı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim iyi ki hayatımıza dokundu....
     1 Beğeni    

 Mine Arslan
 IP: 176.227.47.ZB

14-02-2018 
 TavsiyeNo: 102056
Belkıs Hanım üniversite lisans eğitiminden bu yana tanıdığım bir meslektaşımdır. Kendisi öğrenmeye ve gelişmeye istekli, çalışkan ve azimli biridir. Lisans sırasında yaptığımız ortak projelerde ve araştırmalarda, grubu bilgilendiren, yönlendiren, motive eden katkılarıyla ve neşelendiren yapısıyla çalışmanın verimli ve keyifli geçmesini sağlardı. Sorumluluk sahibi olmasının yanında esnek ve uyumlu yapısıyla çalışmalarımızın aranan yüzü olmuştur daima. Belkıs Hanım lisans sonrası aldığı eğitimler, Yüksek Lisans süreci ile de gelişmeye açık olduğunu, ruh sağlığı alanında yaşam boyu öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu kavramış ve bunu mesleki bir etik olarak disipline etmiş bir Psikolog tur. Çalışmalarınıza katkıları değerli bir fark yaratacaktır. Başarılar dilerim. Uzman Psikolog Mine Arslan
     1 Beğeni    

Hülya A.

28-02-2018 
 

Kesinlikle meslek hayatında tüm yenilikleri yakından takip eden kendini geliştirmek için fedakarliklarda bulunan öğrenmeyi ve öğretmeyi seven yetenekli ve cok guler yuzlu biridir. Hem aldığı aile terbiyesi hem de emeğiyle aldığı akademik eğitimle kendinden emin duruşu sayesinde karşındakilere güven verir. Bende hekimim ve kesinlikle hayatı boyunca çok başarılı olacağından emin olduğum arkadaşımı uzman psikolog olarak herkese çok tavsiye ederim.

 Özgür

20-01-2018 
 
Belkıs hanıma 5 yaşındaki oğlumuzu götürdük. Yemek yeme ve okula gitmek istememe sorunları için bize çok yardımcı oldu. Çocuklarla çok iyi bir iletişimi var. Çok başarılı bir pedagog, kendisine teşekkür ederiz.


UZMANIN VİDEOLARI
  
2319 kez okundu

Yorumlar

çift terapisi     04/03/2018 10:54

Psikolog Belkıs hanıma evlilik Terapisi için eşimle beraber gittik gayet anlaşılır ve bize yol gösterici oldu umarım en kısa surede problemimizin üstesinden gelicez Teşekkürler Belkıs hanım.
Misafir -

çift terapisi     04/03/2018 10:34

Psikolog Belkıs hanıma evlilik Terapisi için eşimle beraber gittik gayet anlaşılır ve bize yol gösterici oldu umarım en kısa surede problemimizin üstesinden gelicez Teşekkürler Belkıs hanım.
Misafir -

     22/02/2018 20:49

İzmirde psikolog arıyordum, Psikolog Belkıs Abacı ile görüşmemi önerdiler. Belkıs hanımla görüştüm, çok yardımcı oldu. Depresyon ile ilgili terapi aldım, çok iyi geldi, teşekkür ederim.
Misafir -