• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
PsikologTavsiyeEdiyorum.com
İzmir'de tavsiye edilen psikologlar
Üyelik Girişi
Site Haritası
ONLINE TERAPİ ONLINE PSİKOLOG

Online Psikolog Desteği Online Terapi

Online psikolog ile terapi, psikolojik sorunların çözümünde etkili midir diye düşünen çok sayıda birey sorular sormaktadır. Online psikolog ile görüşmek, yüzyüze psikologla görüşüp, terapi almaktan çok farklı değildir. Teknolojinin imkanları kullanılarak yapılan bu terapinin etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Online Psikolog ile terapi detayları

Online Terapi randevu için tıklayın

Online Terapinin Avantajları nelerdir?

İnsanların zamanı daha etkin kullanmak istemeleri talebi arttırmaktadır. Günün her saatinde danışmak istedikleri konuları internet üzerinden online olarak psikolog ile konuşmak istemeleri, bazı küçük yerleşim bölgelerinde psikolog bulunmaması ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkçe konuşan psikolog ile online terapi aracılığıyla görüşebilme şansına sahip olmaları gibi nedenlerle ihtiyaç artmaktadır.

Psikolog ile online görüşmek yüzyüze görüşmekten çok farklı değildir. Görüşmenin zamanı danışana göre planlanacağı için, ulaşım ve bekleme zamanı olmayacağı için daha avantajlı olabilmektedir. Özellikle yurtdışında yaşayan Türklerin, Türkçe konuşan online psikolog arayışı gittikçe artmaktadır.


Online terapi için başvurdum, destek aldım. Yaşadığım ülkede Türkçe terapi alabileceğim bir terapist yoktu. Psikolog Hatice Topçu Ersoy'dan online terapi aldım. Online psikolog desteğinden çok fayda gördüm.
Semra A.
  
1083 kez okundu

Yorumlar

Online Terapist Tavsiye     01/04/2020 23:07

Online terapi konusunda başvurmadan önce biraz tereddüt yaşıyordum. Ancak iyi ki online psikolog tercihimi doğru uzmanla yapmış oldum. Çok verimliydi.. Aysun Türker
Misafir -