• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
PsikologTavsiyeEdiyorum.com
İzmir'de tavsiye edilen psikologlar
Üyelik Girişi
Site Haritası
İZMİR Psikolojik Danışman Ahmet Vefa Çetin

Psikolojik Danışman / Aile Danışmanı Ahmet Vefa Çetin Muğla Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık A.B.D lisans eğitimini tamamlamıştır.

Muğla'da çeşitli dereceli okullarda okul psikolojik danışmanı olarak görev yaptığı sırada ergenlere bire bir psikolojik danışma desteği verdi.

Ardından Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Aile Danışmanlığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Aile Danışmanı unvanı almaya hak kazandı.

Lisans eğitimi sırasında da, üniversite öğrencilerine danışmanlık hizmeti veren Ahmet Vefa Çetin ruhsal rahatsızlıkları ve nedenlerini açıklarken bilimsel verilere dayanan ve dünyanın en çok kabul gören tekniklerinden biri olan Bilişsel Davranışçı Terapi temelli çalışmalarını sürdürmektedir.

Ergen, Yetişkin ve Ailelere terapi uygulamaktadır.

_______________________________________________

Uzman hakkında yazılmış yorumlar
_______________________________________________


Gökçe A. 21 Ağustos 2020
Vefa Bey'den güncel olarak terapi almaya devam ediyorum. Daha iyi hissetmemi sağlayıp, obsesif kompülsif bozukluğunu kontrol altına alabilmem konusunda gerçekten yardımcı olduğunu hissediyorum. İşini profesyonelce yapan, içten ve samimi birisi. Tavsiye ediyorum!

Hazal K . 29 Haziran 2020
Özgüven problemi yaşadığım için gitmiştim, Çok memnun kaldım bu konuda kendime kattıklarım oldu ve şu an kendimdeki farkı çok iyi hissedebiliyorum. İlgi ve alakası konusunda teşekkür ederim.

Kübra A. 19 Haziran 2020
Kaygı ve panik atak şikayetimle Ahmet beye başvurmuştum. Kullandığı BDT tekniği sayesinde kaygım çok azaldı ve panik ataklarım geldiğinde ölecekmiş gibi hissetmiyorum, oturup geçmesini bekliyorum. Tavsiye ederim.

Elif K. 14 Haziran 2020
Vefa bey ilgili ve samimi. 8 seans çalıştık beraber. Kullandığı teknikler ve yaptığımız çalışmalarla artık eskisi gibi kendimi berbat hissetmiyorum. Çok fayda gördüm, teşekkür ederim.

Ecem Ü. 16 Nisan 2020
Çok memnun kaldım, kısa sürede istediğim sonuçları gördüm.

Selin E. 13 Nisan 
Terapiler, vefa beyin saygılı, cana yakın ve profesyonelce yaklaşımından çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Tahir Y. 05 Mart 2020
Kendimi kötü hissettiğim bir dönemde vefa beye başvurmuştum, kendisi ilgili ve alanında yetkin. Psikolojik destek arayan herkese tavsiye ederim.

Oğulcan B. 17 Ocak 2020
Çok güzel bir süreçti. Vefa bey gerçekten işinde profesyonel. Size de yardım edebileceğine eminim.
  
673 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın