• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
PsikologTavsiyeEdiyorum.com
İzmir'de tavsiye edilen psikologlar
Üyelik Girişi
Site Haritası
İZMİR Psikolog Cansu Akçay

Çocuk/Ergen/Yetişkin Psikoterapisti

Psikolog Cansu Akçay, Psikoloji öğrenimini Ege Üniversitesinde tamamlamıştır. Bir yıl süreyle Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Kliniği Ruh Sağlığı A.B.D'da staj yapmıştır.

İzmir'de çeşitli kurumlarda psikolog olarak görev yapmış ve seminerler vermiştir. Aldığı psikoterapi eğitimleri ve psikolojik danışmanlık alanında edindiği deneyimler ile meslekte 11 yılı geride bırakmıştır.

Şu anda çocuk, ergen, yetişkin ve ailelere yönelik psikolojik danışmanlık hizmetlerini; Aile Danışmanlığı, EMDR Terapisi, Deneyimsel Oyun Terapisi, Çözüm Odaklı Terapi ve Sanat Terapisi yaklaşımı ve tekniklerini kullanarak yürütmektedir.

Çocuklara Oyun Terapisi uygulamaktadır.

Ergenlere ve yetişkinlere EMDR terapisi uygulamaktadır.

Danışan Yorumları

» "Psikolog Cansu hanımdan 14 yaşındaki oğlum için yardım aldık. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz." Serhan Y. 21.07.2019

» "Kendisine kişisel bir sorunum için başvurmuştum. Kullandığı tekniklerle kendime ait özelliklerimi, farklı yönlerimi, potansiyelimi keşfetmemi sağladı. Teşekkür ederim." Fatih Ö. 21.12.2019

» "Cansu Hanım’la ilk seanstan itibaren iyi bir iletişim kurduk. Çok mutsuzdum ve takıntılarım vardı. EMDR terapisiyle halen devam ediyoruz. Sabırla, adım adım başa çıkmam için beni destekliyor." Buket U. 20.04.2020

» "4 yaşımdaki kızımın korkuları ve aşırı çekingenliği vardı. Cansu Hanım’la Oyun terapisine başladık. Kızımın korkuları oldukça azaldı ve kendini daha iyi ifade etmeye başladı. Ayrıca eşime ve bana verdiği önerilerle yol gösterici oldu. Çok teşekkür ederim kendisine.." Gizem K. 05.09.2019

» "EMDR terapisi aldım, çok ilgili ve başarılı bir psikolog Cansu hanım.." Feride L. 06.10. 2020
  
3630 kez okundu

Yorumlar

İzmir Psikolog Öneri     28/02/2022 18:37

Uzun süredir depresyonla boğuşuyordum. Daha önce tedavi amacıyla başvurduğum uzmanlardan verim alamadım. Açıkcası terapiye başlarken pek umudum yoktu. Artık düzelemeyeceğimi düşünüyordum. Cansu Hanım’la tanıştıktan EMDR Terapisiyle 1,5 ay gibi kısa bir sürede artık sıkıntılarım, beni rahatsız eden düşüncelerim azalmaya daha canlı ve mutlu hissetmeye başladım. Ailem ve arkadaşlarımda bendeki değişimi fark ettiler. Cansu Hanım’la halen görüşüyoruz. Kendisine katkıları ve desteği için çok teşekkür ederim. İzmir'de EMDR terapisti arayanlara tavsiye ediyorum.
Deniz Gökçe

İzmir Psikolog Tavsiyesi     15/02/2022 21:49

Bir arkadaşımın önerisiyle bir sene önce Cansu Hanım’a başvurmuştum. İlişkimle ilgili yaşadığım sorunlar sebebiyle Neredeyse çıkmazda hissediyordum. Cansu Hanım’la ilk seanstan itibaren kimseyle paylaşamadığım çekindiğim olayları anlatabilecek kadar rahat hissettim. Anlayışlı ve güven veren tavrı bana cesaret verdi. Birisiyle bu kadar rahat paylaşabileceğimi düşünmemiştim. Ondan sonra süreç çok hızlı ilerledi. Kendimi tanımama ve keşfetmeme yardımcı oldu ve yeni bakış açıları kazandırdı. Sorunlarımın üstesinden gelebileceğim konusunda inancım arttı. Teşekkürler.
Buket Uca

İzmir Psikolog Tavsiyesi     15/02/2022 00:57

Alanında uzman ve başarılı bir psikolog. Terapiler kısa zamanda etkisini gösterdi. Çocuğum ve eşimle yaşadığım sorunlar kalmadı. Kendimi berbat hissediyor ve kimsenin bana yardımcı olamayacağını düşünüyordum. Yollarımız kesiştiği için çok mutluyum. Sorunlarım geçmesine rağmen genel olarak kendimi sıkışmış hissettiğimde Cansu Hanımdan güç alıyorum. Destek arayan herkese tavsiye ediyorum.
Beste Kaya

     14/02/2022 19:31

Cansu Hanım’ı eşimle ilgili sorunlar yaşadığım, kendimi çok değersiz hissettiğim bir dönemde sitedeki yorumlar sayesinde tanıdım. İçten ve güler yüzlü davrandı. İlk seanstan itibaren güven duydum. Her görüşmemizde kendimi daha iyi hissettim. Kendisi değerli ve başarılı bir terapist. İhtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.
Gülay Koçer

     14/02/2022 19:57

6 ay önce bir arkadaşım önerisiyle tanıştık kendisiyle. İşimde ve evliliğimde yaşadığım sorunlar sebebiyle çok stresli zamanlar geçiriyordum. İşimin zorlukları ve eşimle yaşadığım krizler sebebiyle tükenme noktasındaydım. Stresimi azaltmak ve sorunlarımı çözmede bana çok destek oldu. Teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.
İsmail Taştan

Depresyon Sorunum Çözüldü     14/02/2022 00:28

Cansu Hanım ile yolumuz kesiştiğinde hayattan hiçbir beklentim kalmamıştı. Resmen dipsiz bir kuyuda hissediyordum kendimi. İlk seanstan sonra bir şeyler değişmeye başladı. Sanki yeniden nefes almaya, yaşamaya başladım. Terapilerimiz hala devam ediyor ve iyi ki yolumuz sizlerle kesişti diyorum.
Çağatay Bilir

Güvenilir Bir Psikolog     14/02/2022 00:07

Cansu Hanım'ı instagram yayınlarında tanıdım. Yaklaşımı, kullandığı cümleler, karşısındaki kişiyi sonuna kadar dinlemesi bende güven oluşturdu ve kendisiyle terapi seanslarımız başladı. Başladığımız günden bu yana gösterdiği destek için çok teşekkür ederim. İyi ki sizleri tanımışım.
Burçin Efeoğlu

İzmir Psikolog     01/02/2022 15:53

Psikolog Cansu hanımdan İzmir’de psikoterapi aldım. EMDR terapisi uyguladı. Geçmiş travmaların etkisinden kurtuldum. Kendimi çok daha iyi hissediyorum. İzmir’de psikolog arayanlara tavsiye ediyorum.
Selim Soytürk