• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
PsikologTavsiyeEdiyorum.com
İzmir'de tavsiye edilen psikologlar
Üyelik Girişi
Site Haritası

LONDRA TURK PSIKOLOG


LONDRA TURK PSIKOLOG

TURK PSIKOLOG LONDRA


İngiltere'de yaşayan çok sayıda Türk ve Türkiye kökenli Türkçe konuşan 
birey Londra'da Türk psikolog ile görüşmek, Türkçe terapi almak istemekte ve sitemize Londra'dan en çok tavsiye edilen Türk psikolog hakkında soru sormaktadır. Bu nedenle, Turk Psikolog Londra, Londra'da Türkçe terapi uygulayan uzman psikologlar hakkında bilgi içeren bir sayfa oluşturduk.


Londra'da Türk psikologlar ve Londra'da Türkçe terapi uygulayan uzman psikologlar hakkında bilgiler:


Londra'da Türk Psikolog Funda Ayhan Hakkında: 2002 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl Ege Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programı'nda yüksek lisans eğitimine başlamış ve 2005 yılında bu programı bitirmiştir. Avrupa Konseyi Demokratik Liderlik programı mezunudur (Council of Europe, DLP Alumni). Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Lisans eğitimi süresince gelişim psikolojisi alanına yoğunlaşmış ve psikolojik danışmanlık alanında uzmanlaşmıştır. Ayrıca Psikolog Funda Ayhan, İş Yönetimi alanında Londra'da ikinci uzmanlığını tamamlamıştır.

Psikolog Funda Ayhan, eğitmen ve müdür olarak bir özel eğitim kurumunda ve uzman psikolog olarak özel bir psikiyatri kliniğinde çalışmıştır.


Uzman Psikolog Funda Ayhan, profesyonel gelişimini Londra'da yaşam ve kariyer koçluğu eğitimleri ile devam ettirmektedir. 


Londra'da yaşayan genç profesyonellere ve öğrencilere yönelik psikolojik danışma ve koçluk hizmeti vermektedir. İngilizce terapi ve Türkçe terapi uygulamaktadır.


Turk Psikolog Londra

Londra'da Çocuk Psikoloğu
ve Ergen Psikoloğu, Türkiye kökenli aileler tarafından sıkça sorulmaktadır. Ayrıca Londra'da Türk aile terapisti, çift terapisti ve evlilik terapisti de Türkçe konuşanlar tarafından tercih edilmektedir.

Londra'da Türk Psikolog
 tavsiye etmek isterseniz, Londra'da Türk Psikolog arayanlar için tavsiye yazabilirsiniz.


Londra'da Türk Psikologlar hakkında tavsiye yazmak için buraya tıklayın