• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
PsikologTavsiyeEdiyorum.com
İzmir'de tavsiye edilen psikologlar
Üyelik Girişi
Site Haritası

İZMİR PEDAGOG

İZMİR PEDAGOG

Pedagog İzmir Tavsiye
En İyi Pedagog İzmir
İzmir'de tavsiye edilen pedagoglar

İzmir Pedagog tavsiyeleri sitemizde yer almaktadır. İzmir pedagog, İzmir'de pedagog arıyorum, İzmir'de pedagog, İzmir'de en iyi pedagoglar, İzmir uzman pedagog aranma sıklığı çok fazladır. İzmir'deki pedagoglar sitemizde tanıtılmaktadır.

En İyi Pedagoglar İzmir listemizi inceleyiniz.

 
Çocuk/Ergen Psikoloğu Cansu Akçay, Psikoloji öğrenimini Ege Üniversitesinde tamamlamıştır. Bir yıl süreyle Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Kliniği Ruh Sağlığı A.B.D'da staj yapmıştır. İzmir'in en saygın özel okullarında, psikiyatri kliniğinde, rehabilitasyon ve danışmanlık merkezlerinde psikolog olarak görev yapmış ve seminerler düzenlemiştir. Aldığı çeşitli psikoterapi eğitimleri ve süpervizyon desteği, psikoterapi ve psikolojik danışmanlık alanında edindiği deneyimler ile meslekte 10 yılı geride bırakmıştır. Şu anda çocuk, ergen, yetişkin ve ailelere yönelik psikolojik danışmanlık hizmetlerini; Aile Danışmanlığı, EMDR Terapisi, Deneyimsel Oyun Terapisi, Çözüm Odaklı Terapi ve Sanat Terapisi yaklaşımı ve tekniklerini kullanarak yürütmektedir. Çocuklara Oyun Terapisi uygulamaktadır. Ergenlere ve yetişkinlere EMDR terapisi uygulamaktadır.
 

İZMİR Psikolog/ Pedagog/ Aile Danışmanı/ EMDR Terapisti Raziye Özcan, İzmir Ege Üniversitesi Psikoloji mezunudur. Psikolojik desteğe ihtiyaç duyan yetişkin, çocuk, genç ve ailelere 15 yıldır profesyonel olarak danışmanlık ve terapi hizmeti vermektedir.
İlgili Aramalar:

Yorumlar - Yorum Yaz