• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
PsikologTavsiyeEdiyorum.com
İzmir'de tavsiye edilen psikologlar
Üyelik Girişi
Site Haritası

En İyi Psikologlar İZMİR

En İyi Psikologlar İZMİR

İzmir Psikolog

En İyi Psikolog İzmir
yazımızda İzmir'deki psikologlar hakkındaki tavsiyeleri bulabilirsiniz. İzmir'de psikolog bulmak için sitemizdeki psikologları inceleyebilirsiniz. 

İzmir'de uzman psikologlara
 ulaşmak için sitemizdeki İzmir'den tavsiye edilen psikologları inceleyebilirsiniz.

İzmir En İyi Psikologlar Hakkında Tavsiyeler

İzmir'de çocuk psikologları, çocukların psikolojik sorunları konusunda uzman olan psikologlar, ergenlik sorunları alanında çalışan psikologlar, yetişkinlere yönelik terapi uygulayan psikologlar ve aile terapisi alanında uzmanlaşmış psikologlar bulunmaktadır.

En iyi psikolog, sizin probleminizle ilgili yeterli eğitime ve deneyime sahip olan psikologtur. En iyi psikolog, psikolojik danışmanlık ve psikolojik destek sürecinin çok önemli olduğunu, danışanların psikolojik destek almadan önce birçok kaygı yaşadığını, tüm insanların en iyi psikolojik hizmetlere ulaşmayı hakettiğini ve insanın en değerli varlık olduğunu sürekli aklında tutarak çalışmalarını yürüten psikologtur.

En iyi psikologlar, kişilik özellikleri açısından psikoterapi uygulamaya yatkın olan psikologlardır. Etkin dinleme, empatik anlayış, başkalarına yardımcı olmaya hazır olma gibi kişilik özellikleri psikologlar için çok gerekli özelliklerdir.


En İyi Psikologlar İzmir listemizi inceleyiniz.

İzmir'de Psikologlardan yardım almış kişilerin yorumlarını ve İzmir psikolog tavsiyelerini inceleyin, randevu alın.


İzmir Psikolog arama sıklığının fazla olduğu illerimizdendir. İzmir psikolog, İzmir'de psikolog arıyorum, İzmir'de psikolog, İzmir'de en iyi psikologlar, İzmir uzman psikolog aranma sıklığı çok fazladır. İzmir'deki psikologlar sitemizde tanıtılmaktadır.

En İyi Psikologlar İzmir listemizi inceleyiniz.

İZMİR Psikolog Yrd.Doç.Dr. Hatice Topçu Ersoy. İzmir'de Uzman Psikolog Yrd. Doçent Dr. Hatice TOPÇU ERSOY terapi ve danışmanlık vermektedir. Uzman Psikolog Dr. Hatice TOPÇU ERSOY Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünde eğitim aldı. Yüksek Lisans (Master) ve Doktora öğrenimini de Ege Üniversitesi’nde tamamladı. Psikoterapi ve aile terapisi alanında pekçok eğitim aldı. Sağlık Bakanlığından, Psikolojinin Tıbbi Uygulamaları Yetki Belgesini aldı. 2004-2010 yılları arasında TC. Sağlık Bakanlığı İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesinde psikolog olarak görev yaptı. Sağlık kuruluşlarında kalite iç denetçiliği yaptı ve sağlık çalışanlarına etkili iletişim eğitimleri verdi. İzmir İl Sağlık Müdürlüğü İntiharı Önleme ve Krize Müdahale Birimi Sorumlusu ve Sürücü Davranışlarını Geliştirme Eğitimcisi olarak görev aldı. İzmir Adliyesinde Bilirkişi olarak görev aldı ve Denetimli Serbestlik Şubesinde Madde Bağımlılığı rehabilitasyon çalışmalarını yürüttü.


İZMİR Psikolog / Pedagog Belkıs Abacı, İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Yüksek Lisansını Klinik Psikoloji alanında İstanbul Esenyurt Üniversitesinde yapmıştır. Çocuk, ergen ve yetişkinlere terapi ve çift - aile terapisi uygulamaktadır. Psikolojik testler yapmaktadır. Ebeveyn danışmanlığı ve anne- baba eğitimleri vermektedir.


İZMİR Psikolog Pınar Artukoğlu, Ege Üniversitesi Psikoloji mezunudur. Dokuz Eylül Üniversitesi Halk Sağlığı A.B.D 'de yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Psikoloji ve aile danışmanlığı alanında pekçok eğitim almıştır. Bilişsel davranışçı terapi uygulamaktadır. Çocuk, ergen, yetişkin ve çiftlerle çalışmaktadır.

İZMİR Psikolog/ Pedagog/ Aile Danışmanı/ EMDR Terapisti Raziye Özcan, İzmir Ege Üniversitesi Psikoloji mezunudur. Psikolojik desteğe ihtiyaç duyan yetişkin, çocuk, genç ve ailelere 15 yıldır profesyonel olarak danışmanlık ve terapi hizmeti vermektedir.
İlgili Aramalar:

Yorumlar - Yorum Yaz