• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
PsikologTavsiyeEdiyorum.com
İzmir'de tavsiye edilen psikologlar
Üyelik Girişi
Site Haritası

EVLİLİK TERAPİSTİ İZMİR TAVSİYE

EVLİLİK TERAPİSTİ İZMİR TAVSİYE

İzmir Evlilik Terapistleri 

İzmir'de Evlilik Terapistlerinden yardım almış kişilerin yorumlarını ve İzmir Evlilik Terapisti tavsiyelerini inceleyin, randevu alın.


İZMİR Psikolog Yrd.Doç.Dr. Hatice Topçu Ersoy. İzmir'de Uzman Psikolog olarak aile terapisi ve bireysel danışmanlık vermektedir. Uzman Psikolog Dr. Hatice TOPÇU ERSOY Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünde eğitim aldı. Yüksek Lisans (Master) ve Doktora öğrenimini de Ege Üniversitesi’nde tamamladı. Psikoterapi ve aile terapisi alanında pekçok eğitim aldı.
İZMİR Psikolog / Pedagog Belkıs Abacı, İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Yüksek Lisansını Klinik Psikoloji alanında İstanbul Esenyurt Üniversitesinde yapmıştır. Çocuk, ergen ve yetişkinlere terapi ve çift - aile terapisi uygulamaktadır. Psikolojik testler yapmaktadır. Ebeveyn danışmanlığı ve anne- baba eğitimleri vermektedir.
İZMİR Psikolog Pınar Artukoğlu, Ege Üniversitesi Psikoloji mezunudur. Dokuz Eylül Üniversitesi Halk Sağlığı A.B.D 'de yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Psikoloji ve aile danışmanlığı alanında pekçok eğitim almıştır. Bilişsel davranışçı terapi uygulamaktadır. Çocuk, ergen, yetişkin ve çiftlerle çalışmaktadır.


İZMİR Psikolog/ Pedagog/ Aile Danışmanı/ EMDR Terapisti Raziye Özcan, İzmir Ege Üniversitesi Psikoloji mezunudur. Psikolojik desteğe ihtiyaç duyan yetişkin, çocuk, genç ve ailelere 15 yıldır profesyonel olarak danışmanlık ve terapi hizmeti vermektedir.


Yorumlar - Yorum Yaz